2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Chartowo
Dodane 12 kwietnia 2024

Cieśla szalunkowy/Zbrojarz - Norwegia

Wynagrodzenie

82 - 92 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NorwegiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma wykonawcza z własną produkcja zajmująca się budownictwem mieszkalnym i użyteczności publicznej zatrudni pracownika na stanowisko:

Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Fredrikstad, Oslo i okolice, Norwegia

Stawka: 227,80 kr/h- stawka podstawowa + należne dodatki

Zadania:

·         Praca z szalunkami (szalunki systemowe i tradycyjne, szalowanie schodów),

·         Zbrojenie,

·         Wykonywanie pracy zgodnie z założeniami projektu oraz instrukcją montażu,

·         Zgłaszanie niepożądanych, niezgodnych zdarzeń,

·         Dbanie i pilnowanie narzędzi firmowych.

Wymagania:

·         Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako zbrojarz/betoniarz, cieśla szalunkowy,

·         Czytanie rysunków i planów technicznych.

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub norweskiego, świadectwo czeladnicze w zawodzie betoniarz-zbrojarz oraz doświadczenie w pracy w Norwegii lub Szwecji.

Gwarantujemy:

·         Darmowe zakwaterowanie,

·         Pomoc polskojęzycznego konsultanta personalnego,

·         Ubezpieczenie wypadkowe oraz ubezpieczenie na życie,

·         Plan pracy publikowany na rok z góry,

·         Diety, dojazdówki na lotnisko,

·         Imprezy integracyjne (1-2 w roku),

·         Prezenty świąteczne,

·         Pokrywanie dodatków związanych z aktywnością fizyczną,

·         Możliwość wynajmu firmowego domku letniskowego w niskiej cenie,

·          System rotacyjny 4/2.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „NORWEGIA” – na pewno oddzwonię!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 911269305