2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Polesie
Dodane 27 maja 2024

Cieśla szalunkowy/ Zbrojarz / Betoniarz

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Budowlana „ARTMAX” sp. z o. o. działa na rynku od 2005 roku. Przedmiotem działalności firmy jest m.in. konstrukcja domów w stanie surowym otwartym, konstrukcje żelbetowe, przebudowa i adaptacja starych obiektów (mieszkań, hal produkcyjnych itp.) oraz generalne wykonawstwo poszukuje pracownika na stanowisko: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz.

 ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

• montowanie i demontowanie szalunków systemowych;

• montowanie i rozbieranie deskowań indywidualnych;

• montowanie gotowych form ze stali bądź drewna wraz z ich właściwym przygotowaniem;

• dobór rodzaju drewna i sposobu obróbki przy użyciu narzędzi, urządzeń i maszyn;

• sporządzanie przedmiaru robót związanych z wykonaniem i montażem elementów szalunków;

• organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony PPOŻ., zasadami ergonomii oraz ochrony środowiska;

• czytanie rysunku technicznego i konstrukcyjnego;

• obsługa podstawowych urządzeń wyznaczających poziomy budowlane (niwelator, łata, laser) oraz urządzeń pomiarowych (dalmierz).

WYMAGANIA:

• doświadczenie;

• odpowiedzialność;

• umiejętność pracy w zespole;

• dokładność;

• dobra koordynacja ruchowa;

• dobrze rozwinięta wyobraźnia przestrzenna.

OFERUJEMY:

• możliwość rozwoju zawodowego;

• atrakcyjne warunki zatrudnienia;

• stabilne zatrudnienie;

• współpracę z doświadczonym zespołem.

Kontakt: tel. 78********** 6

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 831634063