2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 27 maja 2024

Cieśla szalunkowy

Wynagrodzenie

10 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS STANOWISKA

Jako cieśla szalunkowy jesteś odpowiedzialny za formowanie deskowań indywidualnych i montaż szalunków systemowych. Potrafisz pracować zarówno indywidualnie jak i w grupie na podstawie rysunków technicznych i jesteś zaznajomiony z wykonywaniem fundamentów, stropów żelbetonowych i ścian.

WYMAGANIA

·   Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego

·    Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

·   Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (mile widziane)

·   Posiadanie prawa jazdy kat. B – warunek niekonieczny (mile widziane posiadanie samochodu prywatnego)

Oferujemy

·   Stawka 13-14.50 euro netto/h + nadgodziny dodatkowo płatne

·   Tygodniowy system wynagrodzeń

·   Darmowe zakwaterowanie

·   Auta służbowe lub zwrot kosztów dojazdów (dla pracowników posiadających własny samochód)

·   Opiekę polskojęzycznego koordynatora

·   Kontrakt polski – umowa zlecenie

·   Bonus za polecenie pracownika

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 921187625