2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Solec Kujawski
Dodane 23 kwietnia 2024

ciekawa praca od zaraz - maszynista chłodniczy

Lokalizacja

Solec Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim zatrudni pracownika na stanowisko: maszynista chłodniczy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • gotowość do pracy zmianowej

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • uprawnienia energetyczne

  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci (chłodniczych, gazowych, sprężonego powietrza, odbiorników pary i gorącej wody)

    Wyrażamy gotowość przeszkolenia na kursach w celu zdobycia odpowiednich uprawnień i przyuczenia do zawodu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszynowni chłodniczej i sprężonego powietrza

Oczekujemy:

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet medyczny TU Zdrowie

  • grupowe ubezpieczenie pracowników, małżonków, partnerów oraz dzieci

  • możliwość rozwoju osobistego

Lokalizacja

Solec Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski
ID: 912142236