2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Zwierzyniec
Dodane 01 maja 2024

Chłodniarz - Serwisant

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Zwierzyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Opis

OPIS

Twój zakres obowiązków:

- rozwiązywanie problemów technicznych, diagnozowanie usterek oraz awarii urządzeń chłodniczych

- usuwanie awarii, usterek , wykonywanie remontów i przeglądów urządzeń

- serwis urządzeń na terenie Śląska i Małopolski

- raportowanie swojej pracy po skończonej naprawie

- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Nasze wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe, kierunkowe mile widziane

- wiedza techniczna z zakresu napraw, montażu urządzeń chłodniczych doświadczenie przy montażu i serwisie instalacji chłodniczych

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- umiejętność lutowania twardego mile widziana

- prawo jazdy kat. B

- zmysł techniczny, zdolności manualne, dokładność, sumienność

- uprawnienia SEP, F-gazy

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy oraz samochód

- szkolenia

- darmową opiekę medyczną

- ubezpieczenie grupowe

- miłą atmosferę w pracy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Zwierzyniec
ID: 912944749