2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 24 maja 2024

CHINKALNIA Restauracja Gruzińska zatrudni kucharzy

Wynagrodzenie

31 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Chinkalnia Restauracja Gruzińska we Wrocławiu zatrudni kucharzy

Jesteś zainteresowany/a pracą w restauracji oferującej oryginalne dania kuchni gruzińskiej, jesteś gotowy/a do pracy zmianowej w weekendy i święta, a gotowanie jest Twoją pasją to zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: KUCHARZ

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z recepturami i standardami firmy

  • Dbałość o najwyższą jakość serwowanych potraw

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i pozytywna energia

  • Punktualność, obowiązkowość  i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole w restauracjach znanej sieci Chinkalnia we Wrocławiu

  • Atrakcyjne zarobki,

  • Pakiet ubezpieczeń,

  • Posiłki pracownicze,

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pomoc w llegalizacji pobytu i pracy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kierowanie CV na email lub telefoniczne: 50*******11

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 920355710