2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 04 kwietnia 2024

Chillout Hostel szuka studentek/ów na stanowisko recepcjonisty Warszaw

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Praca w naszym hostelu to nie tylko praca na recepcji :) To ciągła interakcja z gośćmi z różnych stron świata.

Poza samym kwaterowaniem gości, pomagamy im zorganizować pobyt, polecamy ciekawe miejsca w Warszawie, integrujemy się z gośćmi podczas wieczornym eventów w hostelu, rozmawiamy, śmiejemy się i wymieniamy doświadczeniami.

Jeżeli lubisz ludzi, nie boisz się wyzwań, jesteś osobą odpowiedzialną i zorganizowaną - czekamy na Ciebie. Poszukujemy osoby sympatycznej, uczynnej i odpowiedzialnej, która wniesie do naszego hostelu jeszcze więcej pozytywnej energii.

Zakres obowiązków :

- przyjmowanie rezerwacji

- zakwaterowanie / wykwaterowanie

- udzielanie informacji dot. Warszawy

- organizowanie wieczornych eventów

- dbanie o ład i porządek.

Nasze wymagania :

- status studenta (dyspozycyjność w tygodniu lub studia zaoczne)

- znajomość języków obcych (obowiązkowo język angielski na poziomie bardzo dobrym, każdy dodatkowy język będzie atutem)

- miła aparycja i wysoka kultura osobista

- umiejętność pracy w grupie

- odpowiedzialność

- zaangażowanie

- chęć pracy z ludźmi i dla ludzi

- otwartość - łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- dobra znajomość pakietu Office

- dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym

Szukamy osób charyzmatycznych, otwartych i sympatycznych, lubiących ludzi. Głównym założeniem hostelu jest integracja z gośćmi, tworzenie miłej atmosfery. Szukamy pracowników na dłuższy okres!

Oferujemy :

- pracę w młodym zespole elastyczne godziny pracy (to ty określasz swoją dostępność)

- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV ze zdjęciem oraz poniższą klauzulą niezbędną do procesu rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest El Libre Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poznańska 7/5, 00-680 Warszawa. Jestem świadomy/-a, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

Przygoda zaczyna się od pierwszego kroku. Zrób go już dziś! Chillout Team :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 664901727