2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Śródmieście
Rekrutacja Sempre
Dodane 30 maja 2024

Chef Pizzaiolo Sempre

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Chef Pizzaiolo – Zdobądź swoje kulinarnie marzenia!

Lokalizacja: Sopot i Gdańsk

Dołącz do naszego zespołu jako Chef Pizzaiolo i weź czynny udział w tworzeniu miejsca, gdzie każdy kęs to podróż przez smaki i aromaty słonecznych Włoch!

Będziesz odpowiedzialny/a za sekcję pizzy w pięciu naszych lokalizacjach w Sopocie i Gdańsku, dając z siebie wszystko, abyśmy mogli serwować naszym gościom prawdziwą włoską ucztę.

Twoje zadania:

- Budowanie i prowadzenie zespołu pizzaioli w duchu pasji i zaangażowania,

- Dbanie o to, by każda pizza spełniała nasze najwyższe standardy Sempre, bo dla nas liczy się każdy smak i każdy szczegół.

- Dzielenie się swoją wiedzą i pasją, prowadząc regularne szkolenia, aby Twój zespół stale rozwijał swoje umiejętności praktyczne jak i zdobywał wiedzę o włoskiej kuchni.

- Współpraca z naszą wewnętrzną sekcją produkcji.

Czego oczekujemy od Ciebie:

- Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku pizzaiolo, z pasją do ciągłego doskonalenia się i rozwijania swoich umiejętności

- Miłości do kuchni włoskiej i ciągłe pragnienie odkrywania nowych smaków.

- Zaangażowanie i elastyczność, abyśmy mogli razem osiągnąć nasze cele.

- Umiejętności przywódcze, gotowości do rozwiązywania problemów i tworzenia pozytywnej atmosfery pracy.

- Komunikatywności i chęci dzielenia się wiedzą z zespołem.

Co zyskujesz, dołączając do nas:

- Atrakcyjne wynagrodzenie  36 - 43 zł na godzinę na rękę

- Służbowy telefon oraz tablet, abyś był zawsze w kontakcie.

- Możliwość realizacji własnych pomysłów i wnoszenia wkładu w naszą kulinarną misję.

- Możliwości rozwoju i szkoleń.

- Umowa zlecenie lub B2B.

Jeśli gotowy/gotowa jesteś dołączyć do naszej misji, która przynosi radość i smak, nie czekaj! Wyślij CV już dziś i daj swojej pasji do pizzy prawdziwe skrzydła!

Ci vediamo!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 918683874