2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna
Dodane 30 kwietnia 2024

Chcesz tworzyć potężne generatory!!!

Wynagrodzenie

4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

Chcesz tworzyć potężne generatory wykorzystywane w elektrowniach na całym świecie? Szukamy właśnie Ciebie!

Nasi najlepsi pracownicy rozpoczynają współpracę bezpośrednio z klientem nawet już po 3 miesiącach.

Oferujemy:

W związku ze współpracą z naszym klientem poszukujemy pracowników do fabryki największego producenta generatorów na świecie.

Miejsce pracy: Wrocławski Park Przemysłowy – Okolice Magnolii (Dogodny dojazd komunikacją miejską (Autobus: 106, 107, 132, 142, 149, Kolej: D4, Tramwaj: 23)

Czego Cię nauczymy:

·         Pracy przy wykorzystywaniu dokumentacji technicznej – znajomość rysunku technicznego będzie dużym ułatwieniem

·         Przygotowania generatora do produkcji

·         Malowania elementów stalowych

·         Montażu części generatora

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym

  • Zdolności manualnych

  • Motywacji do pracy

  • Mile widziane uprawnienia i umiejętność obsługi suwnic

  • Możliwość przyuczenia

Obowiązki:

  • Prace montażowe

  • Obsługa maszyn linii

  • Sumienność i zaangażowanie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

• telefoniczny, nr tel.: 69*******62

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)"

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 690973698