2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wielkopolskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Poznań
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wilda
Dodane 26 kwietnia 2024

Centrum Medyczne Stanley Rejestratorka Medyczna

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prywatne Centrum Medyczne Stanley oferuje od 12 lat kompleksowe usługi medyczne dla pacjentów. Naszą dewizą działania jest najwyższa jakość i kompleksowość świadczonych usług. Współpracujemy z lekarzami wielu specjalności oraz z zespołem fizjoterapeutów i technikiem ortopedą. Stawiamy na nowoczesne metody diagnozowania i leczenia.

Poszukujemy osoby na stanowisko Rejestratorki medycznej:

Obowiązki:

- obsługa pacjenta: telefoniczna, osobista i mailowa

- obsługa programów komputerowych do rejestracji pacjentów

- obsługi kasy fiskalnej oraz innych urządzeń biurowych

- współpraca z lekarzami, fizjoterapeutami i innymi działami

- przygotowywanie raportów

- działania rozwojowe

- prace biurowe

WYMAGANIA:

- wykształcenie min. średnie

- min. roczne doświadczenie w pracy biurowej lub na podobnym stanowisku (rejestracja, recepcja, sekretariat)

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność szybkiego uczenia się

- odpowiedzialność, dokładność

- zaangażowanie

- znajomość obsługi komputera (MS Office)

- znajomość języka angielskiego

- praca zgodnie z etatem w godzinach 8:00-20:00 i soboty 9:00-13:00

OFERUJEMY:

- umowę o pracę w stabilnej rodzinnej firmie o pewnej pozycji rynkowej w młodym i zintegrowanym zespole o przyjaznym nastawieniu,

- konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość wpływu na jego wysokość dzięki systemowi premiowemu,

-opieka medyczna

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 914632553