2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Nowy Sącz
Dodane 29 kwietnia 2024

Centermed Nowy Sącz zatrudni pielęgniarkę

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OFERTA PRACY NA STANOWISKU: Pielęgniarka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Wykonywanie czynności pielęgniarskich w gab. zabiegowym

Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej pielęgniarskiej zbiorczej

Stosowanie procedur zapewniania jakości opieki pielęgniarskiej.

NASZE OCZEKIWANIA :

Empatyczne i pozytywne podejście do pacjentów

Wykształcenia kierunkowego: tytuł pielęgniarki dyplomowanej, licencjat pielęgniarstwa lub studia pielęgniarskie magisterskie,

Aktualne prawo wykonywania zawodu,

Mile widziane kursy: ekg, kurs szczepień, RKO

OFERUJEMY

Stabilność zatrudnienia w ramach grupy CenterMed

Umowę o pracę lub inne elastyczne formy zatrudniania

Wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji

Pracę w miłej atmosferze

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 915208818