2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Łódzkie
  6. Zarządzanie sklepem - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 17 maja 2024

Celmarket Smardzewice- kierownik zmiany

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Stanowisko - kierownik zmiany

miejsce pracy -CELMARKET ul. Główna 21 Smardzewice

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko kierownika zmianyi, w pełnym wymiarze czasu pracy,

zadania :

-praca związana z utrzymaniem estetyki sklepu wg standardów

-delegowanie i rozliczanie zadań

-rozliczanie kasjerów

-obsługa zgłoszeń reklamacyjnych klientów

-budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami,

-monitorowanie cen,

-prowadzenie i kontrola dokumentacji zakupowej i sprzedażowej,

Oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku, lub w branży spożywczej,

Oferujemy:

- pracę w zespole doświadczonych osób, oferujących bieżące wsparcie merytoryczne,

- pracę w komfortowej, przyjaznej atmosferze,

- pracę na dwóch zmianach

- formę zatrudnienia w zależności od wspólnie ustalonych warunków ( umowa o pracę, ).

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 710355444