2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

CC w centrum - atrakcyjna oferta - prosty projekt, świetna atmosfera!!

Wynagrodzenie

5 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Lokalizacja - ulica Kamienna 21 - biurowiec Fronton.

Bardzo dobry dojazd z każdej części Krakowa jak i okolic.

Praca w call center?! Dlaczego nie?!

Podejmij samodzielną decyzję i przekonaj się, że stereotypowe myślenie się nie opłaca.

Obowiązki:

* obsługa klientów dla sieci Play - telefonicznie

Oferujemy:

* Szkolenie wstępne

* Wynagrodzenie podstawowe + prowizja + dodatki

* Płatny urlop

* Możliwość pracy zdalnej przy biegłej znajomości systemu CRM

(wymagane do tego jest zdobycie doświadczenia przez pracę stacjonarnie)

Wymagania:

* Znajomość obsługi komputera

* Komunikatywność.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści:

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 758209150