2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Józefów
  7. Pozostałe - Kolonia Błota
Dodane 22 kwietnia 2024

Catering dietetyczny zatrudni Pomoc Kuchni

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma cateringowa zatrudni osobę z doświadczeniem w pracy na kuchni

Miejsce pracy to Józefów k. Otwocka

Stawka od 25 zł/h (netto) na rękę w zależności od doświadczenia na początek

Praca od niedzieli do czwartku (7-15)

Zakres obowiązków

  • pomoc przygotowywaniu dań zgodnie z recepturami i zamówieniami

  • przygotowywanie dań kuchni zimnej

  • bezpieczna obsługa maszyn produkcyjnych

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • dobra organizacja pracy

  • aktualna książeczka sanepidowska

  • sumienność, zaangażowanie, uczciwość

Oferujemy

  • pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • umowa o prace

  • pracę w energicznym i doświadczonym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV lub kontakt telefoniczny.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 50*****33

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błota
ID: 796292490