2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bielany
Dodane 17 kwietnia 2024

Carrefour Express, pracownik sklepu - możliwa praca od zaraz

Wynagrodzenie

4 700 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię pracownika sklepu/ kasjera (z odpowiedzialnością za otwieranie i zamykanie sklepu), Carrefour Express – Warszawa.

Lokalizacja:

Sklep Carrefour Express – Stare Bielany.

Wolne etaty:

  • pełny etat.

Szukamy osoby (przeczytaj uważnie!):

  • energicznej z pozytywną energią,

  • bardzo łatwo nawiązującej i utrzymującej kontakty z klientem,

  • otwartej, pozytywnej, sumiennej oraz uczciwej,

  • nastawionej na dłuższą współpracę,

  • dyspozycyjnej oraz punktualnej,

  • pełnoletniej.

Dodatkowym atutem będzie, jeżeli mieszkasz blisko lokalizacji sklepu.

Praca nie jest skomplikowana – przeszkolimy od podstaw zaangażowane osoby, które nie mają doświadczenia w tej branży.

Umowa:

Umowa zlecenie lub umowa B2B.

 Zakres obowiązków:

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta,

  • wykładanie towaru oraz dbanie o jego poprawną ekspozycję,

  • przyjmowanie dostaw oraz dbanie o czystość (sprzątanie w sklepie),

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • otwieranie jak i zamykanie sklepu,

  • pozostałe zadania administracyjne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • dobre wynagrodzenie zawsze na czas,

  • miłą atmosferę,

  • elastyczność grafiku,

  • możliwość rozwoju.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie swoich CV drogą mailową klikając w APLIKUJ, wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady [UE] 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [ogólne rozporządzenie o ochronie danych]".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 910890911