2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podkarpackie
  5. Montaż i serwis - Jasionka
Dodane 23 maja 2024

Technik Utrzymania Obiektu / "Złota rączka" z językiem angielskim

Lokalizacja

Jasionka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Technika Utrzymania Obiektu do wykonania szerokiej gamy zadań porządkowych i konserwacyjnych.

Obowiązki:

Utrzymanie czystości na terenie obiektów.

Dodatkowe prace porządkowe (odkurzanie, zamiatanie, odśnieżanie).

Przeprowadzanie rutynowych kontroli pomieszczeń i sprzętu.

Diagnozowanie usterek i ich naprawa.

Nadzór nad poprawnością działania urządzeń, sprzętu, narzędzi i instalacji.

Przestrzeganie protokołów bezpieczeństwa.

Skuteczna komunikacja z przełożonymi i innymi członkami zespołu.

Inne, zgodnie z instrukcją bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

Dbałość o szczegóły i umiejętność przestrzegania instrukcji.

Umiejętność rozwiązywania problemów.

Umiejętność organizacji czasu pracy.

Dokładność i systematyczność.

Komunikatywny angielski (w mowie i piśmie).

Prawo jazdy kat. B.

Umiejętność współpracy w zespole.

Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

Manualne zdolności techniczne oraz umiejętność pracy z narzędziami (mile widziane).

Lokalizacja

Jasionka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasionka
ID: 903150958