2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bydgoszcz
CANPACK Bydgoszcz
Dodane Dzisiaj o 07:11

CANPACK Bydgoszcz - Automatyk zmianowy Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

7 800 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy na stanowisko:

CANPACK S.A. Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

AUTOMATYK ZMIANOWY W UTRZYMANIU RUCHU

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2, Osowa Góra (dojazd autobusem linii nr 77)

NASZA OFERTA:

  • 1) Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie za pracę (wynagrodzenie zasadnicze + dodatek zmianowy + premia kwartalna);
  • 2) Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów);
  • 3) Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych;
  • 4) Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu;
  • 5) Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na całym świecie.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • 1) Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn oraz instalacji;
  • 2) Przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych;
  • 3) Prowadzenie prac modernizacyjnych i rozbudowy układów sterowania oraz infrastruktury;
  • 4) Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn;
  • 5) Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych;
  • 6) Kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych;
  • 7) Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym.

NIEZBĘDNE KOMPETENCJE/OCZEKIWANIA:

  • 1) Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym - warunek konieczny;
  • 2) Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV (SEP) - warunek konieczny;
  • 3) Wykształcenie średnie o profilu kierunkowym (mile widziane wyższe o kierunku automatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka);
  • 4) Wiedza z zakresu obsługi i programowania dowolnych sterowników PLC (mile widziane Allen-Bradley);
  • 5) Wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych;
  • 6) Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • 7) Komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego;
  • 8) Umiejętność pracy w zespole, systematyczności, odpowiedzialności;
  • 9) Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku.

Zapraszamy do przesłania CV klikając w przycisk "APLIKUJ".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Poznaj nas bliżej:

www.youtube.com/watch?v=sNpE61aTnNY

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 657485763