2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 10 czerwca 2024

CALZEDONIA GROUP / Recepcjonista/tka / umowa zlecenie (3 miesiące)

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Recepcjonistka / Recepcjonista – praca na okres wakacji

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa recepcji biura: odbieranie połączeń telefonicznych, witanie gości biura, obsługa spotkań.

  • Obsługa urządzeń biurowych.

  • Dbanie o estetykę biura, składanie zamówień na artykuły biurowe, spożywcze, etc.

  • Prowadzenie, koordynowanie i ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

  • Wsparcie pracowników w zakresie organizacji wyjazdów służbowych, krajowych i zagranicznych i rezerwacji (hotele, samoloty, pociągi, transfery, wynajem samochodów itp.).

  • Wsparcie w organizacji imprez krajowych i zagranicznych.

  • Kontakt z hotelami oraz firmami transportowymi.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Sprawna obsługa pakietu Office.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Dokładność, skrupulatność.

  • Pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie – poszukujemy osoby, która dołączy do nas w okresie wakacyjnym (3 miesiące od ok. połowy czerwca).

  • Możliwość zdobycia doświadczenia we wszystkich obszarach związanych z obsługą recepcji w międzynarodowej organizacji.

  • Fajną atmosferę i brak określonego dress code.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919572553