2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Lubelskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Lublin
Dodane 23 maja 2024

[Lublin] Wsparcie sprzedaży - Tutlo - nawet 8000 brutto!

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do Naszego Zespołu jako Wsparcie Sprzedaży w Lublinie!

Jeśli uwielbiasz rozmawiać z ludźmi i masz talent do budowania relacji, ta oferta jest dla Ciebie! Tutlo poszukuje energicznych i komunikatywnych osób do działu wsparcia sprzedaży w Lublinie. Dołącz do naszego zespołu i zanurz się w dynamicznym środowisku, gdzie codziennie będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności! Aplikuj już dziś i zacznij swoją przygodę z Tutlo!

Lokalizacja: Lublin, Nałęczowska 14, 9 piętro

Wynagrodzenie: 28,50 zł za godzinę + premie (5500+ brutto)

Godziny pracy: 8:00-16:00 lub 12:00-20:00

Co Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 28,50 zł za godzinę plus premie, co daje ponad 5500 zł brutto miesięcznie.

  • Nowoczesne środowisko pracy: Pracuj w nowoczesnym biurze z pięknym widokiem na 9 piętrze!

  • Benefity: Karta Multisport, kafeteria MyBenefit.

  • Kursy językowe: Ucz się angielskiego i hiszpańskiego w godzinach pracy!

Twój Zakres Obowiązków:

  • Kontaktowanie się z potencjalnymi klientami w celu umówienia spotkań (ciepłe kontakty).

  • Analiza potrzeb i oczekiwań klientów

Nasze Wymagania:

  • Komunikatywność i otwartość.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz budowania relacji z klientami.

  • Efektywne planowanie i organizacja pracy własnej.

  • Biegłość w obsłudze komputera.

O Nas:

Tutlo to miejsce, gdzie tworzymy najlepsze na świecie doświadczenia edukacyjne, które naprawdę pozwalają nauczyć się języka angielskiego. Nasz zespół składa się z zaangażowanych i kreatywnych ludzi, którzy łączą swoje umiejętności, doświadczenie i innowacyjne pomysły, aby wdrażać je w życie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - działamy elastycznie i odważnie, testujemy, uczymy się na błędach i ciągle się rozwijamy.

Chcesz być częścią naszego zespołu? Czekamy na Twoje CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 917079456