2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Częstochowa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ostatni Grosz
Dodane 23 maja 2024

Call Center/Obsługa retencji

Lokalizacja

Częstochowa, Ostatni Grosz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Volvo Car Częstochowa jest autoryzowanym salonem i serwisem samochodów osobowych marki Volvo. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

w dziale

Call Center z obsługą retencji

NASZE OCZEKIWANIA

* Znajomości programu Excel – minimum w stopniu podstawowym

* Zaangażowania w powierzone obowiązki

* Otwartości i chęci zdobywania nowej wiedzy

* Komunikatywności oraz umiejętności nawiązywania dobrych relacji z klientem

* Wewnętrznej motywacji do realizacji założonych celów

* Bardzo mile widziane doświadczenie w branży Call Center (sprzedaż)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-głównie wychodzący kontakt telefoniczny z klientem w celu :

- sprzedaży usług serwisowych oraz akcesoriów (według planów sprzedażowych)

- umawiania klientów na przeglądy okresowe samochodów

- pozyskiwania klientów na serwis (baza danych wewnętrzna)

- informowanie klientów o aktualnych akcjach promocyjnych serwisu

-raportowanie efektów swojej pracy

-aktualizacja danych w wewnętrznej bazie

Zakres obowiązków może się nieco zmieniać, w zależności od potrzeb firmy

OFERUJEMY

- Stabilne zatrudnienie w ugruntowanej Firmie

- Umowę o pracę

- Wynagrodzenie miesięczne

- Ciekawą pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym

- Szkolenia branżowe

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- Profesjonalne narzędzia do pracy

- Praca od pon-piątku w godzinach 8-16/10-18

- Zainteresowane osoby prosimy przesłać CV przez platformę OLX.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Ostatni Grosz
ID: 920347449