2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Gniezno
Dodane 25 kwietnia 2024

Call Center/ Gniezno-Winiary- od 8.00 do 16.00

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy w miejscu z dobrą atmosferą ,w zgranym zespole ?

Twoją pasją jest praca z ludźmi, a rozmowy telefoniczne przychodzą Ci z łatwością ?

Dobrze trafiłeś!

Brak doświadczenia nie będzie żadnym problemem a może okazać się Twoim największym atutem.

Czekamy na Ciebie, więc dołącz do nas jako:

KONSULTANT CALL CENTER

Do kontaktu zapraszamy osoby powyżej 26 roku życia.

Czego oczekujemy:

- komunikatywności i zaangażowania

-umiejętności swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,

- podstawowej obsługi komputera

Twoje zadania:

- praca na infolinii wychodzącej

- pozyskiwanie  osób zainteresowanych zleconym tematem - bez żadnej sprzedaży!!

Co możemy Ci zaproponować :

- wynagrodzenie podstawa + atrakcyjny system premiowania

- wynagrodzenie wypłacane 2 x w miesiącu

- darmowe szkolenia, które pomogą Ci w codziennej pracy

- kameralną i sympatyczną atmosferę w pracy - żadna korporacja !!

- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku ( soboty tylko dla chętnych)

- możliwość  grupowego ubezpieczenia

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 909441845