2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Polesie
Karolina
Dodane 25 kwietnia 2024

Call Center//Doradca ds. Opieki Medycznej//Infolinia przychodząca

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Realizacja/Organizacja świadczeń zgłoszonych przez Klientów posiadających Ubezpieczenie Zdrowotne Compensa

  • Kompleksowa obsługa połączeń przychodzących od NASZYCH Klientów

  • Udzielanie informacji o zakresie umowy ubezpieczenia

  • Kontakt z Partnerami Zewnętrznymi

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasza oferta:

  • Stawka godzinowa: 18,30 zł brutto + atrakcyjny system premiowy

  • Liczne szkolenia, które wdrożą Cię w tematykę ubezpieczeń

  • Regularne coachingi oraz warsztaty podnoszące Twoje umiejętności miękkie

  • Naukę profesjonalnej obsługi Klienta

  • Elastyczne godziny pracy: pracujemy w trybie zmianowym

  • Dogodną lokalizację

  • Po odbytym 2-miesięcznym stacjonarnym okresie próbnym możliwość pracy zdalnej

  • Przyjazną atmosferę pracy

Nasze oczekiwania:

  • Chęć do pomagania naszym klientom

  • Umiejętność swobodnej komunikacji mailowej i telefonicznej

  • Zapewnienie rzetelnej i fachowej pomocy klientom

  • Mile widziane również osoby ze statusem studenta

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 677325187