2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Sosnowiec
Dodane 07 maja 2024

Cafe Pogoń praca na pełen etat

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko kelner-barman. Praca na pełny etat, 5dni w tygodniu. Wiek ok. 20-24lata, student/ka studiów zaocznych. Tryb pracy 2-zmianowy od 10.00-17 i 15-21.00 .

Wymagania: Książeczka sanepidowska. uczciwość rzetelność pracowitość, umiejętność pracy w zespole, mile widziane umiejętności pieczenia ciast i przyrządzania deserów.

Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa klienta. utrzymywanie lokalu w czystości.

Do wybranych Państwa będziemy dzwonić i umawiać się na rozmowę.

CV wraz ze zdjęciem proszę wysyłać na maila (dodaj załącznik w olx)

Osoba aplikująca na stanowisko pracy powinna zawrzeć w CV klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 860338248