2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ochota
Julia
Dodane 12 czerwca 2024

Cabin Crew (Steward/Stewardessa) - BEZ DOŚWIADCZENIA

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Lubisz pracę z ludźmi?

Obsługa klienta nie jest Ci straszna?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Szukamy energicznych, komunikatywnych i pozytywnych osób.

Nie wymagamy doświadczenia!

Obowiązki:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi pasażerów

  • Reagowanie na potrzeby pasażerów i rozwiązywanie problemów w trakcie lotu

  • Zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu pasażerów podczas lotu

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie (loty w dzień i w nocy)

  • Miła aparycja

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: od 6000 zł netto

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie

  • Zmianowy system pracy (min. 14 dni pracujących w miesiącu)

  • Profesjonalne szkolenie wdrażające w obowiązki

  • Benefity pozapłacowe

  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 920207922