2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Pomorskie
  6. Programista - Gdańsk
  7. Programista - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 13:57

C++ Software Engineer

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Experis to światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej w kluczowych obszarach IT. Z nami znajdziesz konkurencyjne oferty zatrudnienia oraz ciekawe projekty IT skierowane zarówno do ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w branży IT.

Zadania:
  • Opracowywanie i debugowanie oprogramowania
  • Integracja oprogramowania układowego i oprogramowania pamięci masowej z innymi komponentami platformy
  • Wdrażanie testów jednostkowych w celu walidacji opracowanego kodu
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla opracowanych produktów, wkład w dokumentację techniczną produktu
Wymagania:
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy z C++/C
  • Praktyczna znajomość koncepcji w następujących obszarach: debugowanie, techniki kodowania, programowanie obiektowe, sterowniki
  • Znajomość koncepcji walidacji oprogramowania: testy jednostkowe/ funkcjonalne/ integracyjne/ eksploracyjne/ wydajnościowe/ skalowalności
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury oprogramowania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
Mile widziane:
  • Znajomość języka Python
  • Doświadczenie w tworzeniu sterowników dla systemu operacyjnego Windows
Oferta:
  • Wynagrodzenie 16 800 -  21 840 zł netto + VAT na kontrakcie B2B
  • Praca hybrydowa w Gdańsku
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (umowa o pracę również możliwa)
  • Prywatna opieka medyczna w Medicover
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Dostęp do platformy szkoleniowej
Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 910316248