2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecin
  6. Kierowca - Centrum
Dodane 15 maja 2024

C+E Kierowca międzynarodowy / Skoczek

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

GiGi Cargo jest stale rozwijającym się przedsiębiorstwem. Naszą pracę opieramy na trwałych relacjach z wieloletnimi klientami. Na co dzień przewozimy artykuły medyczne w temperaturze kontrolowanej. Pracujemy z agregatami Thermo King, doświadczenie w tej dziedzinie bardzo mile widziane. Główne kierunki to Niemcy, Dania, Finlandia.

Obowiązki Kierowcy GiGi Cargo:

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego klasy C+E zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa

  • Realizacja zaplanowanych tras transportowych w terminie

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu

  • Współpraca z działem logistyki w zakresie organizacji transportu

  • Sumienne dokumentowanie przebytej trasy oraz wykonywanych zadań

Czego poszukujemy u Kierowcy GiGi Cargo?

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego

  • Komunikatywność i otwartość

  • Zaświadczenie o niekaralności

Czego możesz się od nas spodziewać?

  • Umowa o pracę - gwarantowana pensja

  • Pensja na czas 10. dnia każdego miesiąca

  • Najkorzystniejsze warunki wynagrodzenia w regionie

  • Dodatkowa bezpłatna polisa ubezpieczeniowa

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Nowa, na bieżąco serwisowana flota pojazdów

  • Stałe trasy w kółkach

  • 2-3 dni w ciągu tygodnia w domu

  • Każdy weekend w domu

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy

  • Spotkania integracyjne z zespołem

Prześlij swoje CV, jeśli to właśnie Ciebie szukamy!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918570286