2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Bieżanów-Prokocim
Dodane 26 kwietnia 2024

C+E / duński kontrakt / 2/1 kontenery

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

 Prężnie rozwijająca się firma, Andersen & Branicki Group Aps zatrudni:

Kierowcę w transporcie kontenerów morskich na terenie Danii kat. C + E

Miejsce pracy:

· Dania, dowóz z Polski nowoczesnymi busami 9 os.

Zatrudnienie i warunki:

·  duńska umowa o pracę

·  wynagrodzenie od 14 500/15 500 dkk netto / miesiąc x 0,58 zł = 8400/8900 zł ( kurs 01.02.2024 )

·  plus 12 % od kwoty brutto na fundusz emerytalny

Pytania: +48 787 070 475

Opis stanowiska:

·        kierowca C + E

·        Stałe miejsca załadunków

·        Przewóz kontenerów morskich na terenie Danii ( wyłącznie )

·        Praca w komfortowych i przyjaznych warunkach

· Nowoczesna i zadbana flota

· Brak obowiązku dokumentowania transportów, wszystko odbywa się za pomocą prostej aplikacji

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

·        Dowóz do i z pracy bezpośrednio do miejsca zamieszkania

· Wyjazdy do pracy niedziela, powrót w piątek po pracy ( jeden weekend w Danii )

·        Przypisane auta ( 3 kierowców na 2 auta )

·        Pracę zgodną z przepisami dot. czasu pracy i jazdy

·        Szeroki pakiet ubezpieczeń społecznych

·        Terminowość wynagrodzeń

Oczekujemy:

·        Doświadczenia w zawodzie min. 6 miesięcy – warunek konieczny

·        Prawa jazdy kategorii C+E

·        Cyfrowej karty kierowcy

·        Znajomości przepisów dot. czasu pracy kierowców

·        Aktualnych uprawnień i badań

·        Dyspozycyjności

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 911292082