2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poznań
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Butikowy hotel w centrum miasta szuka recepcjonisty/recepcjonistki

Wynagrodzenie

4 200 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Opis stanowiska:

  • obsługa Gości podczas zameldowania, wymeldowania oraz w trakcie ich pobytu, indywidualne podejście do potrzeb Gości,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • wystawianie faktur, przyjmowanie płatności,

  • obsługa systemu rezerwacyjnego oraz internetowych portali rezerwacyjnych,

  • prezentowanie oferty oraz aktywna sprzedaż usług hotelowych,

  • obsługa połączeń telefonicznych oraz skrzynki mailowej,

  • ścisła współpraca z innymi działami hotelowymi.

Oczekujemy:

  • zapewnienia wysokiej jakości usług świadczonych w recepcji,

  • dyspozycyjności w tygodniu oraz w wybrane weekendy - praca na 3 zmiany od poniedziałku do niedzieli

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (mile widziane inne języki),

  • znajomości pakietu MS Office,

  • wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, zaangażowania

  • odpowiedzialności oraz rzetelności w pracy, umiejętności organizacji własnej pracy oraz pracy w zespole

Oferujemy:

  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań,

  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,

  • zdobycie doświadczenia oraz rozwój w rozwijającym się obiekcie hotelowym,

  • elastyczny grafik,

  • komfortowe warunki pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to wyślij swoje CV w formularzu.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści oraz o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

„Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji w systemie internetowym. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest WM Investment sp. z o.o.  moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania, informacji o wcześniejszym zatrudnieniu i innych danych ujawnionych w przesłanym CV, w tym również zamieszczenia tam zdjęcia (wizerunku). Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie”.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 861563715