2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 30 maja 2024

Business Development Manager

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Dla naszego klienta, który technologicznie wspiera sprzedaż swoich klientów na rynku finance poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Managera. Jeżeli chcesz rozwijać się z firmą, która łączy świat technologii i marketingu z branżą finansową to ta oferta jest dla Ciebie. Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w sprzedaży kierowanej do klienta biznesowego w obszarze finansowym, marketingowym lub e-commerce.

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług marketingowych, generowania leadów oraz powierzchni do branży finansowej

  • Prowadzenie rozmów sprzedażowych z klientem biznesowym z branży finansowej

  • Poszukiwanie i nawiązywanie nowych relacji biznesowych

  • Analiza rynku i konkurencji oraz identyfikacja możliwości rozwoju

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej

  • Opracowywanie raportów i zestawień w programie Excel

  • Prowadzenie negocjacji w oparciu o dane

  • Weryfikacja poprawności i kompletności danych, otrzymanych od współpracowników oraz kontrahentów

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie w sprzedaży do klienta biznesowego w obszarze finansowym, marketingowym lub e-commerce

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i budowania argumentacji w oparciu o dostępne dane

  • Doskonała znajomość programu Excel

  • Umiejętność analizy danych oraz dokładność

  • Dokładność, pro-aktywność oraz samodzielność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko w rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie w oparciu umowę B2B

  • Wynagrodzenie w wysokości 10 000 – 12 000 zł netto na FV + system premiowy

  • Pracę zdalną (raz na kwartał praca w biurze w Poznaniu)

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy tj. komputer oraz telefon

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, dofinansowanie do szkoleń i kursów.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 918704046