2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Łódź
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 12 maja 2024

Burger Master/ Kucharz

Wynagrodzenie

6 400 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem marki COCHISE BURGER poszukujemy

kandydatów na stanowisko : BURGER MASTER / KUCHARZ

 LOKALIZACJA : Piotrkowska 209 - Centrum

Oczekujemy :

- Doświadczenie przy pracy na grillu

-Umiejętność organizacji pracy i pracy zespołowej

-Jeśli jesteś absolwentem ,, Gastronomika" ale nie masz doświadczenia też

Śmiało dzwoń

Zakres obowiązków :

- praca przy grillu / składanie burgerów

( przygotowanie burgerów zgodnie z recepturami )

- zachowanie estetyki wydawanych burgerów/dań

- produkcja (krojenie warzyw , przygotowanie sosów)

- kontrola stanów magazynowych i dbałość o prawidłowe funkcjonowanie

kuchni

Oferujemy :

- szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska

- premie frekwencyjne i lokalowe

- praca 5 dni w tyg. wedle grafiku

- multisport

- rabat pracowniczy we wszystkich lokalach

- możliwość rozwoju i awansu stanowiskowego

  Wszelkie informacje odnośnie formy zatrudnienia , czasu pracy, kompletnego

zakresu obowiązków oraz wynagrodzenia przedstawimy na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zapewniamy stałe warunki zatrudnienia oraz premię Jeśli jesteś otwarty/a,

uśmiechnięty/a, nie boisz się wyzwań!? Zapraszamy do NAS! Jeśli jesteś

zainteresowany/na, Wyślij swoje CV dołączając zdjęcie i klauzule RODO

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 917805169