2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Rataje
Dodane 28 kwietnia 2024

Budowlaniec, Malarz - prace ogólnobudowlane, wykończeniowe Poznań

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy wykończeniowca, pracownika ogólnobudowlanego do prac przy wykończeniach biur, lokali usługowych, mieszkań itd. Pełen zakres prac wykończeniowych, szpachlowanie, malowanie, układnie płytek, paneli, GK, drobna elektryka itd.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Główne zadania:

• podjazd autem służbowym do wyznaczonej lokalizacji

• prace wykończeniowe

Wymagania

• umiejętności w zakresie prac ogólnobudowlanych

• mile widziane umiejętność malowania agregatem malarskim

• zaangażowanie się w powierzoną pracę

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• umowę o pracę lub możliwość kontraktu B2B

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• samochód dostawczy

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/umowy o pracę

• ciekawą, pełną wyzwań pracę

• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesłanie CV przez portal OLX. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 850161837