2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Siedlce
Dodane 16 kwietnia 2024

Budowa dróg, pracownik fizyczny, brukarz.

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

  • Firma MERKRAS zajmująca się budownictwem drogowym zatrudni pracownika na stanowisko pracownik fizyczny, majster, lub brukarz. Wymagane doświadczenie, zaangażowanie w pracę oraz dbałość o powierzony sprzęt.

    Zadania:

    • praca fizyczna przy robotach brukarskich

    • obsługa narzędzi mechanicznych typu: zagęszczarka, piła spalinowa, agregat itp.

    • przygotowanie podłoża i warstw konstrukcyjnych (pomiar głębokości wykopu)

    Wymagane umiejętności:

    • praca zespołowa

    • komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność

    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • udział w realizacji ciekawych projektów

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • praca w młodym zespole.

  • umowa o pracę.

  • uczciwe wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

Praca w okolicach Siedlec +- 60km

Kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 858880768