2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Wola
Aleksandra Sołtys
Dodane 26 kwietnia 2024

Bubble Dream Wola Park szuka pracowników

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Bubble Dream - nowo otwierany lokal z Bubble Tea w Wola Park - "Bubble Dream" poszukuje energicznego i komunikatywnego kandydata na stanowisko sprzedawcy do naszej dynamicznie rozwijającej się kawiarni specjalizującej się w Bubble tea. Jeśli lubisz pracować z ludźmi, masz zdolności komunikacyjne i pasję do obsługi klienta, to ta praca jest dla Ciebie!

Planowane otwarcie 11 maja 2024

Szukamy zarówno studentów zaocznych, dziennych. Praca stała na dowolna liczbę godzin. szukamy całego etatu, pracowników na weekendy, czy 1/2 etatu. Doświadczenie nie jest ważne, wszystkiego nauczymy, wyszkolimy.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów z naszego menu Bubble tea.

  • Przygotowywanie napojów zgodnie z recepturami firmy.

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze pracy.

  • Szkolenie w zakresie przygotowywania naszych produktów oraz obsługi klienta.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe.

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i wprowadzić do naszej kawiarni entuzjazm oraz pozytywną energię, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 911354217