2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Warszawa
  7. Zarządzanie produkcją - Rembertów
Dodane 11 kwietnia 2024

Brygadzistka, koordynatorka produkcji

Lokalizacja

Warszawa, Rembertów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kolejnych członków naszego SLODKIE'GO Zespołu Marketingowego.

Jesteśmy producentem słodyczy reklamowych, a nasze produkty biorą udział w kampaniach największych marek we wszystkich krajach Europy. Dysponujemy nowoczesną przestrzenią biurową oraz produkcyjną. Posiadamy własną Czekoladownię, Karmelarnię, park maszyn drukujących oraz wielkopowierzchniowy magazyn.

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, wspieramy rozwój zawodowy swoich Pracowników, a także dbamy o środowisko naturalne. Realizujemy szereg działań o charakterze CSR-owym, ponieważ wierzymy w prowadzenie zrównoważonego oraz odpowiedzialnego biznesu.

Szukamy do naszego zespołu na stanowisko

Brygadzistka / koordynatorka produkcji

Miejsce pracy: Warszawa, Chełmżyńska 180H

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem pracowników podczas zmiany produkcyjnej

  • Planowanie pracy zmiany w oparciu o plan produkcyjny

  • Realizacja zadań wynikająca z planu produkcji, zgodnie z wymogami jakościowymi i wydajnościowymi

  • Nadzór nad właściwym i kontrolowanym przepływem materiałów w obrębie produkcji

  • Zarządzanie dokumentacją produkcyjną

  • Egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy

  • Zarządzanie procesem w oparciu o automatyczny system produkcyjny

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem i komunikacji

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz postawa proaktywna

  • Umiejętności rozwiązywania problemów występujących w środowisku produkcyjnym i zapobiegania ich występowania w przyszłości

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Gotowość do pracy w nadgodzinach (warunek konieczny)

  • Zaangażowanie, sumienność oraz dynamizm w realizacji zadań

  • Aktualna książeczka Sanepid

W czasie pracy i na terenie naszej firmy obowiązuje zakaz palenia papierosów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów
ID: 909364698