2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Józefosław
Lava Group S.C
Dodane 22 kwietnia 2024

Brygadzista Znakowania

Wynagrodzenie

6 800 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Józefosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent i właściciel marki Colorissimo zajmuje się produkcją oryginalnych i wyjątkowych produktów przeznaczonych dla firm.

Większość sprzedaży Lava Group realizuję na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do zarządzania zespołem znakującym nasze produkty.

Stanowisko : Brygadzista znakowania

Miejsce pracy : Julianowska 61, Józefosław

Zakres obowiązków

·         Planowanie, organizowanie, motywowanie oraz kontrola pracy zespołu

·         Wdrażanie nowych pracowników

·         Przygotowywanie raportów związanych z realizacją planów i celów

·         Nadzów nad prawidłowym znakowaniem i jakością nadruków

·         Realizacja planów produkcyjnych

·         Rozwój technologii i praca nad normami wydajnościowymi

·         Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa pracy i BHP oraz wewnętrznych zaleceń i przepisów

Wymagania

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata

·         Umiejętność zarządzania zespołem

·         Znajomość obsługi komputera i pakietu Office

·         Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu

·         Wysokie umiejętności organizacyjne

·         Skrupulatność, dokładność, uczciwość

Oferujemy

·         Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku  8:00-16:00

·         Umowę o pracę

·         Atrakcyjny system premiowy za realizację celów

·         Możliwość rozwoju osobistego

·         Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

1. Administratorem Danych Osobowych jest Lava Group S.C. z siedzibą w Warszawie (kontakt: ul. Romera 4b, 02-784 Warszawa).

2. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

3. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

4. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

6. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

7. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

8. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Lava Group S.C. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

9. Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Lava Group S.C. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

Lokalizacja

Józefosław,

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefosław
ID: 900673655