2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Kraśnik
Dodane 13 czerwca 2024

Brygadzista wod-kan

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

ZAKRES ZADAŃ:

  • Kierowanie brygadą wod – kan;

  • Planowanie, nadzór i monitorowanie robót wod-kan;

  • Znajomość systemów montażowych takich jak zgrzewanie elektrooporowe, zgrzewanie doczołowe, systemy łączeń materiałów kanalizacyjnych, wodociągowych, gazowych;

  • Realizacja robót zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji budowy;

  • Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników ustalonych zasad i prawidłowości wykonywania robót oraz przepisów BHP;

  • Odpowiedzialność za realizację robót zgodnie z harmonogramem;

  • Przygotowywanie zestawień materiałów i sprzętu niezbędnych do realizacji robót.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Prawo jazdy kat. „B”;

  • Doświadczenie jako na stanowisku brygadzisty wod-kan;

  • Umiejętność pracy z niwelatorem;

  • Mile widziane uprawnienia na zgrzewanie elektrooporowe oraz zgrzewanie doczołowe;

  • Posiadanie wiedzy z zakresu technologii sanitarnych wraz z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowo od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;

  • Płatne delegacje i diety;

  • Zapewniamy transport (bus);

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych;

  • Odzież roboczą;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Pakiet socjalny;

  • Karta MultiSport.

Prosimy o wysyłanie CV wyłącznie na adres email lub bezpośredni kontakt pod numerem telefonu.

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 920397721