2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Dzierżążno
Dodane 10 kwietnia 2024

Brygadzista Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Dzierżążno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych produktów drobiowych. Nasze zakłady znajdują się na pięknych terenach polskich Kaszub. Na rynku działamy już dwadzieścia osiem lat. Wciąż prężnie się rozwijamy i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, a liczne technologie, którymi dysponujemy, czynią nas liderem na rynku.

Wiemy, że fundamentem firmy są pracownicy i to od nich zależy jakość naszych produktów, więc zapewniamy doskonałe standardy zatrudnienia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Stawiamy na trwałe, oparte na szacunku relacje.

Miejsce pracy: Dzierżążno, ul. Podgórna 3

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Brygadzisty Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wsparcie procesu zamawiania części zamiennych

  • Wsparcie przy tworzeniu i aktualizacji dokumentacji technicznych, prewencyjnych maszyn

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników, ustalanie zadań priorytetowych

  • Kontrola i raportowanie aktywności serwisowych prowadzonych przez firmy zewnętrzne

  • Realizacja zadań rutynowych opisanych w karcie pracy standardowej

  • Analiza awarii pod kątem eliminowania przestojów maszyn i urządzeń

  • Zarządzanie zespołem mechaników i elektryków oraz odpowiedzialność za pracę zgodnie z zasadami BHP

Czego oczekujemy ?

  • Wykształcenie techniczne – wiedza z zakresu mechaniki/elektryki

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu

  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z eksploatacją, naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość

  • Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • codzienne domowe obiady

  • pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia

  • możliwość rozwoju kompetencji

  • ubezpieczenie na życie współfinansowane przez firmę

  • eventy firmowe

  • paczki świąteczne

  • zniżki na produkty firmowe

  • premię za polecenie nowego pracownika

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o  w CV klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku przez firmę Mielewczyk Sp. z o. o., (ul. Podgórna 3, 83-332 Dzierżążno) w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Uwaga: jeżeli chcesz, aby Twoje CV lub list motywacyjny były brane pod uwagę również w kolejnych rekrutacjach Administratora powinieneś dopisać w przesłanym CV  liście motywacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku przez firmę Mielewczyk Sp. z o. o., (ul. Podgórna 3, 83-332 Dzierżążno) na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Dzierżążno,

Pomorskie

Pomorskie, Dzierżążno
ID: 881410030