2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Chlebnia
Raben
Dodane 22 maja 2024

Brygadzista Usług Dodanych

Lokalizacja

Chlebnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju.

To oferujemy:

  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu i stanowiska

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników itp

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie stanowisk produkcyjnych, planowanie osób do pracy

  • Planowanie i organizacja pracy podległego zespołu

  • Przekazywanie kluczowych informacji pracownikom na zmianie

  • Współpraca z klientami, magazynem logistyki kontraktowej i działem obsługi klienta

Nasze wymagania:

  • Potrafisz pracować pod presją czasu i podejmować samodzielne decyzje

  • Jesteś osobą zaangażowaną – masz DRIVE do działania i rozwoju osobistego

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników

  • Chcesz rozwijać się w obszarze magazynu i usług dodanych

  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy zmianowej (6-14; 10-18)

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chlebnia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Chlebnia
ID: 918445490