2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Namysłów
Dodane 24 kwietnia 2024

Jedynak Babywelt Sp. z o.o. zatrudni brygadzistę

Lokalizacja

Namysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

- nadzór nad realizacją planu produkcji

-  nadzorowanie jakości produkowanych wyrobów

-  przestrzeganie procedur produkcji, jakości oraz bezpieczeństwa

-  bezpośredni nadzór nad zespołem produkcyjnym

-  koordynacja działań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń

- nadzór oraz współpraca z kluczowymi działami produkcji

Wymagania:

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

- wykształcenie techniczne

- energia i dynamizm w działaniu

-  dbałość, sumienność oaz chęci do pracy

-  bieżące rozwiązywanie problemów produkcyjnych

-  doświadczenie w pracy minimum 3 letnie

Oferujemy:

-  umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku

- wsparcie w trakcie wdrożenia pracownika na stanowisku pracy

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełen etat)

- dobra atmosfera w pracy oraz elastyczne podejście do współpracy

Lokalizacja

Namysłów,

Opolskie

Opolskie, Namysłów
ID: 912479290