2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdynia
  7. Obsługa produkcji - Grabówek
Dodane 29 kwietnia 2024

Brygadzista – sitodrukarz

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ostrowski-Pilachowski Sp. J. to wiodący producent materiałów reklamowych dla firm kosmetycznych wytwarzających farby do włosów. Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Nasze produkty trafiają nie tylko na rynek polski, ale również do wielu krajów, głównie Unii Europejskiej oraz na rynki Europy Wschodniej i Azji. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: BRYGADZISTA - SITODRUKARZ.

Doświadczenie:

  • w ustawianiu maszyn numerycznych lub CNC.

  • chęć uczenia się, chęć rozwoju osobistego oraz intelektualnego;

  • mile widziane doświadczenie w każdym rodzaju sitodruku;

  • mile widziane doświadczenie w mechanice, pneumatyce, ustawianie maszyn z poziomu panelu ustawczego.

  • wykształcenie minimum średnie.

  • dobra organizacja pracy własnej.

  • skrupulatność, otwartość, terminowość, punktualność, szybkość uczenia i zapamiętywania oraz energia do działania.

Zadania:

  • ustawianie maszyn sitodrukowych;

  • przygotowanie siatek sitodrukowych, farb pod nadruk;

  • praca na maszynach sitodrukowych;

  • analiza problemów druku w procesie produkcji nadruków, kontrolowanie jakości wydruku na produkcji;

  • optymalizowanie produkcji oraz wydajności w celu zrealizowania zleconych kontraktów;

  • umiejętność utrzymania porządku na stanowisku pracy oraz na dziale sitodruku;

  • umiejętność pracy w zespole i rozwiązywanie problemów jakie dotyczą różnych tworzyw lub ograniczeń związanych z drukiem konkretnego detalu;

Oferujemy:

  • pracę w firmie o bardzo dobrej i stabilnej pozycji na rynku;

  • umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę;

  • dwie zmiany;

Informacje o firmie

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie www.ostrowski-pilachowski.com/rodo

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w ofercie pracy następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Ostrowski – Pilachowski sp. j. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko BRYGADZISTA Sitodrukarz. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres email podany w treści ogłoszenia.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 911870836