2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Dęblin
Rekrutacja RTC
Dodane 17 maja 2024

Brygadzista (regały magazynowe)

Lokalizacja

Dęblin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Zajmujemy się montażem regałów wysokiego składowania. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w Polsce i w krajach Unii Europejskiej na stanowisko: Brygadzista.

Opis stanowiska:

Jako Brygadzista będziesz odpowiedzialny za koordynowanie pracy monterów na budowie, w oparciu o standardowe procedury oraz instrukcje pracy, ze szczególnym uwzględnieniem trzech priorytetów firmy:

  • bezpieczeństwa,

  • jakości,

  • terminowości.

Ponadto będziesz odpowiedzialny za:

  • zapewnienie przestrzegania zasad BHP;

  • codzienny nadzór nad powierzoną budową;

  • branie udziału w rozwiązywaniu bieżących problemów;

  • monitoring postępu budowy;

  • kontrolowanie zużycia surowców i materiałów budowlanych;

  • odpowiedzialność za powierzone mienie firmy;

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy przy montażu regałów wysokiego składowania;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe;

  • umiejętność wykonywania pomiarów na budowie z użyciem niwelatora/tachimetru/teodolitu;

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na dłuższe wyjazdy krajowe i zagraniczne;

  • zdolność organizacji pracy sobie i innym;

  • umiejętność motywowania pracowników i delegowania zadań;

  • prawo jazdy kat. B;

  • poszukujemy osób z całej Polski;

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę B2B;

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;

  • zakwaterowanie;

  • ekwiwalent pieniężny;

  • dojazd na budowę firmową flotą samochodową;

  • elektronarzędzia.

Lokalizacja

Dęblin,

Lubelskie

Lubelskie, Dęblin
ID: 917399519