2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Chełmek
Dodane 10 maja 2024

BRYGADZISTA - recykling

Wynagrodzenie

5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełmek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma RECOVERY GREEN RECYCLING SP. Z O.O z siedzibą w Chełmku poszukuje pracownika na stanowisko : Brygadzista produkcji Miejsce pracy: Plac Jana Kilińskiego 1, 32-660 Chełmek.

Główne obowiązki pracownika :

  • Zarządzanie kadrą pracowników

  • Realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych

  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji firmy

  • Dbanie o prawidłowy przebieg i jakość produkcji na każdym jej etapie

  • Przestrzeganie zasad B.H.P.

    Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy recyklingowej

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kierowniczym, brygadzista)

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników

  • Znajomość zasad B.H.P.

  • Gotowość do podjęcia pracy trzyzmianowej ( 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

  • Zdolności komunikacyjne

  • Rzetelność oraz dyspozycyjność

    Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( pierwsze trzy miesiące okresu próbnego w oparciu o umowę zlecenie następnie umowa o pracę)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia)

    Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal olx.pl - skontaktujemy się z wybranymi osobami

Lokalizacja

Chełmek,

Małopolskie

Małopolskie, Chełmek
ID: 917318005