2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Słupsk
Keter Poland
Dodane 22 kwietnia 2024

Brygadzista produkcji_praca KETER

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KETER POLAND poszukuje do swojego zespołu kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Brygadzista Produkcji

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Wrocławska 34

Obowiązki:

  •  efektywne wykorzystanie czasu pracy i koordynacja zespołu podległych pracowników- około 15-20 osób (m.in. przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów)

  • nadzór nad wykonaniem obowiązków, ocena i motywowanie podległych pracowników, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP

  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z wyznaczonymi standardami oraz reagowanie na zgłaszane nieprawidłowości

  • wprowadzanie i szkolenie nowych pracowników

  • inicjowanie działań poprawiających jakość i efektywność pracy, (m.in. program 5 S)

  • angażowanie pracowników w działania usprawniające

Wymagania:

  •  doświadczeniae w kierowaniu zespołem (mile widziane na stanowisku brygadzisty, lidera grupy, itp.)

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • znajomość branży tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • samodzielność w działaniu /możliwość realizowania własnych pomysłów

  • miesięczny system premiowania

  • prywatną opiekę medyczną

  • karnety sportowe

  • ubezpieczenie grupowe

  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • pozostałe świadczenia ZFŚS m.in. bony pieniężne na święta, wczasy pod gruszą, itd.

Zakład produkcyjny KETER w Słupsku jest jednym z 20 zakładów zlokalizowanych w różnych krajach świata, tworzących produkty, które są znane ze swojej wysokiej jakości. Portfolio produktów firmy zawiera w sobie szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego oraz wyposażenia wnętrz i ogrodów wytwarzanych z tworzyw sztucznych.

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym wypracowanym przez lata atutem jest przyjazna atmosfera w pracy i zgrany zespół. Mocną stroną KETER jest także doskonała lokalizacja.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 875759257