2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Dodane 13 czerwca 2024

Brygadzista Produkcji NKT Warszowice

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie, organizowanie i podział pracy między podległych pracowników oraz kontrola procesu produkcji,

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Bieżąca kontrola na poszczególnych etapach procesu,

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji: zdawanie produkcji i wprowadzanie danych do systemu,

  • Nadzór nad ewidencją urlopów, zwolnień lekarskich, badań oraz uprawnień,

  • Opracowanie oraz realizacja planów działań,

  • Nadzór nad przestrzeganiem oraz wdrażanie rozwiązań 5S na wydziale,

  • Szkolenie pracowników z zakresu produkcji, jakości, środowiska, BHP i p-poż oraz nadzorowanie ważności uprawnień,

  • Dbanie o podnoszenie jakości i wydajności działania produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie,

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze produkcji,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

  • Prawo jazdy kategoria B,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie plusem,

  • Aktualne uprawnienia obsługi wózków widłowych,

  • Znajomość systemu SAP, będzie plusem,

  • Dobra znajomość oprogramowania Ms Office,

  • Dbałość o szczegóły,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Podstawowa wiedza z zakresu lean manufacturing,

  • Dyspozycyjność (praca w systemie 4-ro brygadowym),

  • Podstawowa znajomość przepisów prawa pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Wynagrodzenie uzależnione od stopnia kompetencji zdobytych na poszczególnych maszynach,

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 920320356