2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Mokrsko
Dodane 13 maja 2024

Brygadzista produkcji

Lokalizacja

Mokrsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko BRYGADZISTY PRODUKCJI

Miejsce pracy: Mokrsko, pow. wieluński

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy i przydział zadań podległym pracownikom

  • Nadzór nad prawidłową i zgodną z instrukcjami eksploatację maszyn i urządzeń w obrębie podległego procesu

  • Współodpowiedzialność za realizację procesów z punktu widzenia realizacji planów ilościowych, jakościowych i wartościowych

  • Współodpowiedzialność za ciągłość i terminowość prowadzenia procesów

  • Nadzór nad gospodarką materiałową

  • Prowadzenie procesu produkcji zgodnie z opisami technologicznymi

  • Nadzór nad utrzymaniem odpowiednich warunków sanitarno-higienicznych

 Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana branża zajmująca się przetwórstwem mięsnym

  • Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym

  • Umiejętność koordynacji kilku działań jednocześnie

  • Umiejętność podejmowania decyzji, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w systemie 3 zmianowym

  • Bezpłatne posiłki

  • Pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych,

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Paczki okolicznościowe

  • Dowóz pracowników z Wielunia do Mokrska

Lokalizacja

Mokrsko,

Łódzkie

Łódzkie, Mokrsko
ID: 906633349