2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Biała
Dodane 18 czerwca 2024

Brygadzista produkcji

Lokalizacja

Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ustronianka Sp. z o.o.  to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy pracowników w trzech zakładach produkcyjnych oraz w sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym. Od ponad 45 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Biała, k. Prudnika, woj. opolskie

Obowiązki:

  • Nadzór nad produkcją linii oraz nadzór nad jakością produktów.

  • Wykonywanie poleceń przełożonych oraz współpraca z Mistrzem Produkcji.

  • Prowadzenie mycia i dezynfekcji linii i hali produkcyjnej zgodnie z wytycznymi.

  • Nadzór nad dokumentacją związaną z HACCP i ISO w obszarze odpowiedzialności.

  • Informowanie przełożonych o wszelkich nieprawidłowościach, tendencjach i zjawiskach.

  • Odpowiedzialność za efektywność energetyczną oraz gospodarowanie zasobami ludzkimi w celu utrzymania porządku.

  • Prowadzenie instruktaży BHP i ppoż. dla pracowników oraz szkolenie nowych pracowników.

  • Zarządzanie brygadą bezpośrednio obsługującą urządzenia w linii produkcyjnej.

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie i zachowanie tajemnicy technologicznej.

  • Przeprowadzanie konserwacji urządzeń i usuwanie drobnych usterek.

  • Gotowość do przejęcia obowiązków Mistrza Produkcji w przypadku jego absencji.

  • Znajomość zasad postępowania w sytuacjach awaryjnych, wypadków przy pracy oraz informowanie pracowników o ryzyku zawodowym.

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • gotowość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

  • wykształcenie minimum Średnie Techniczne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie

  • umowę o pracę

  • dowozy pracownicze na trasie Prudnik – Biała

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet socjalny i medyczny LUX MED

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Biała,

Opolskie

Opolskie, Biała
ID: 900749491