2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Inowrocław
Dodane 15 maja 2024

Brygadzista - produkcja

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogłoszenie : Stanowisko Brygadzista Miejsce pracy: Inowrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym ok. 20 osób;

  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych;

  • Planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach;

  • Wyznaczanie zadań i ich egzekwowanie;

  • Dbanie o ergonomię na stanowiskach pracy i maksymalne wykorzystanie mocy produkcyjnych maszyn;

  • W razie potrzeby obsługa maszyn oraz narzędzi produkcyjnych (też wózek widłowy);

  • Nadzór nad parkiem maszynowym na swoim obszarze, a w razie potrzeby dokonuje regulacji parametrów maszyny, uruchamia serię produkcyjną oraz zgłasza awarię do działu utrzymania ruchu;

  • Zapewnienie jakości wykonania prac zgodnie z ustalonymi standardami.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym;

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

  • Umiejętność pracy w zespołowej;

  • Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy, dociekliwość.

To oferujemy:

  • Ciekawe wyzwania zawodowe;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Praca w systemie dwuzmianowym;

  • Możliwość uczestnictwa w ubezpieczeniu grupowym,

  • Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy;

  • Partnerskie podejście;

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań;

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 918459369