2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Młyniska
Dodane 30 maja 2024

Brygadzista prac elektrycznych/mechanicznych

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad grupą instalatorów i realizacja bieżących ustaleń koordynacyjnych w ramach wykonywanych prac

  • Analiza zapotrzebowania materiałowego, nadzór nad wykorzystaniem narzędzi i środków ochrony indywidualnej na budowie

  • Planowanie codziennych czynności i dobór personelu

  • Nadzór i aktywny współudział w montażu istotniejszych elementów instalacji elektrycznych i urządzeń mechanicznych

  • Promowanie dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Zarządzanie ryzykiem na budowie, badanie incydentów i wprowadzanie działań prewencyjnych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B1)

  • Preferowane wykształcenie w zakresie elektryki lub mechaniki

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub/i podnośnika nożycowego.

  • Zdolności liderskie i doświadczenie w kierowaniu zespołem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i doświadczeniu

  • Organizację i pokrycie kosztów transportu oraz zakwaterowania

  • Odzież roboczą oraz wysokiej klasy narzędzia

  • Korzystny system rotacyjny – 4/5 tygodni pracy na tydzień, dwa wolnego

  • Gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo)

  • Stabilność zatrudnienia, zapewnienie ciągłości zleceń

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach zagranicznych

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji poprzez współpracę z ekspertami z branży

  • Szansę na awans i rozwój kariery zawodowej

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 920405452