2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Reda
Dodane 29 maja 2024

BRYGADZISTA / POMOCNIK / MONTER sieci zewnętrznych z rur PE

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy kandydata na stanowisko MONTER sieci i instalacji zewnętrznych – gazowych z rur PE.

Wymagania:

- dyspozycyjność i chęć do pracy

- doświadczenie w wykonywaniu instalacji ziemnych

- doświadczenie w wykonywaniu wewnętrznych instalacji (hydraulicznych, gazowych, kotłowni, pomp ciepła) będzie dodatkowym atutem

- zdolności manualne, zmysł techniczny

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- posiadanie prawa jazdy innych kategorii, np. B+E, bądź dodatkowych uprawnień lub umiejętności będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

- pomoc lub wykonywanie sieci i przyłączy gazu

- montaż instalacji zbiornikowych na gaz płynny wraz z instalacją wewnętrzną

- dbanie o warsztat pracy, narzędzia

- prace pomocnicze w ramach działalności firmy

Oferujemy:

- umowę o pracę

- wynagrodzenie godzinowe lub stałe ustalane indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej

- niezbędne narzędzia

- szkolenia i wsparcie w początkowym okresie zatrudnienia

- rzetelnie i terminowo regulowane wynagrodzenie

- możliwość rozwoju i poszerzanie kompetencji

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 5x1x2x3x8x5x0x3x3

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 813001511