2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Świebodzin
Dodane 10 kwietnia 2024

Brygadzista na produkcji

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Świebodzinie jest zakładem produkcyjnym, zatrudniającym ok. 360 pracowników, produkującym okablowanie dla systemów fotowoltaicznych oraz systemy połączeń wtykowych dla prądów zasilających i sygnałowych. Do Działu Produkcji poszukujemy:

BRYGADZISTA

WYMAGANIA KONIECZNE:

- wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne) ,

- doświadczenie w pracy w dziale produkcji,

- zaangażowanie i sumienność przy wykonywaniu obowiązków,

- umiejętność lub chęć nauki kierowania podległym zespołem,

- umiejętność pracy w zespole,

- podstawowa znajomość obsługi komputera (poczta email, Word, Excell)

DODATKOWE, MILE WIDZIANE CECHY:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji, zgodny z przyjętymi przez spółkę normami technologicznymi i jakościowymi a także bhp i ppoż.

- odpowiedzialność za terminową i ilościową realizację bieżących zleceń,

- organizacja i zarządzanie pracą podległego zespołu,

- współpraca z innymi działami firmy: jakościowym, technologicznym, utrzymania ruchu.

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 910724945